Recenzję Piano Tiles
 Cała muzyka i zabawa dostępna w telefonie komórkowym 
 Piano Tiles recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.1
Rozgrywka (2/10)
Historia (10/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (10/10)
Przejrzeć

Muzyka uszczęśliwia naszą duszę. To jest fakt. Wszyscy wiemy, że melodie i harmonie mogą polepszyć szary dzień. Możliwość cieszenia się tą przyjemnością wśród gier i aplikacji na nasze telefony komórkowe to zaleta, której nie możemy przegapić. Cheetah Technology Corporation Limited Studios opracowało platformę, która umożliwia nam łatwe odtwarzanie naszych ulubionych piosenek. Odnosimy się do płytek fortepianowych. Chociaż stała się popularna dzięki swojej oryginalnej wersji, alternatywa wydana jako Piano Tiles 2 wprowadza szereg ulepszeń do tej bezpłatnej gry na Androida i iOS.

Pobieranie Piano Tiles daje nam nieskończone możliwości relaksu i słuchania naszych ulubionych piosenek. Gra posiada ponad dwieście klasycznych, nowoczesnych i niepublikowanych melodii fortepianowych, które pozwolą nam odkryć niepowtarzalne utwory. Aby brzmiały, musimy po prostu poświęcić nasze wysiłki naciskaniu kwadratów, które pojawiają się w różnych kolorach. Czasami wystarczy jedno dotknięcie, innym razem użytkownik musi trzymać palec na wskazanym polu. Kolory do naciśnięcia wydają się być skoordynowane z melodią odtwarzaną w tle.

Jak wspomniano powyżej, instalacja Piano Tiles jest bezpłatna i oferuje zintegrowane zakupy w ramach platformy. Przedmioty, które można kupić, zaczynają się od 0,49 EUR i idą do 10,99 EUR w wersji o najwyższej wartości. Ulepszenia na sprzedaż to Diamenty, które pozwalają nam kupować nowe utwory, specjalne paczki, wersję premium gry lub pudełka do wskrzeszenia i ponownego odtworzenia utworu. Inną możliwością, jaką będziemy musieli, będzie zapłacenie za usunięcie powiadomień, które czasami mogą być nieco irytujące i powtarzalne.

Piano Tiles przedstawia nieskomplikowaną sekcję graficzną z interfejsem zaprojektowanym tak, aby gra była dynamiczna, zwinna i wygodna. Każdy poziom będzie przyspieszał wraz ze wzrostem naszej wydajności, co stale zwiększa wyzwanie aplikacji. Jeśli jesteś bardzo dobry i chcesz konkurować z innymi fanami muzyki i wirtualnych instrumentów, będziesz miał możliwość zmierzenia się z innymi przyjaciółmi i użytkownikami z całego świata. Dźwięk piosenek jest bardzo dobrze rozwinięty i nie zauważysz różnicy w stosunku do utworów swoich ulubionych artystów, których grasz w domu.

Gra stworzona przez Amra Hoballaha jest stale aktualizowana, dzięki czemu nigdy nie zabraknie Ci materiału do zademonstrowania swoich umiejętności jako muzyka. Płytki fortepianowe pozwalają nam łączyć się z naszymi kontami na Facebooku, co pozwala nam dodawać znajomych do doświadczenia i udostępniać wszystkie nasze występy.

Tryby gry Piano Tiles to Classic Mode, Arcade Mode, Zen Mode, Rush Mode, Relay Mode i Arcade Mode oraz pod-tryby Bomb, Lightning, Bilayer, Double i Undetermined. Ta różnorodność możliwości czerpania przyjemności z doświadczenia pokazuje, że czeka nas wiele godzin zabawy i gwarantowanych melodii. Możesz nawet nadal cieszyć się ofertą offline w trybie offline.

Instrumenty, które możemy ćwiczyć, nie zawsze są takie same. W Piano Tiles znajduje się ponad pięć różnych typów. Można grać m.in. na pianinie, harmonijce ustnej, gitarze czy harfie.

Aplikację można zainstalować w wielu językach, w tym: hiszpańskim, niemieckim, chińskim, francuskim, angielskim, włoskim, portugalskim i rosyjskim.

W kwietniu 2014 Piano Tiles było najczęściej pobieraną aplikacją na telefony komórkowe, co wyraźnie pokazuje, że mamy do czynienia z jedną z najlepszych opcji pobierania na telefony komórkowe, gdy myślimy o darmowych, zabawnych i wysokiej jakości propozycjach.

Zabieranie muzyki wszędzie jest jedną z największych zalet tych czasów dzięki technologii mobilnej. Możliwość odtwarzania dedykowanych aplikacji muzycznych na naszych terminalach jest jeszcze lepsza. W przypadku płytek Piano mamy do czynienia z lekką, łatwą i prostą propozycją. Aplikacja zapewnia wiele godzin rozrywki i relaksu, gdy ćwiczymy nasze ulubione tematy. Możliwość bezpłatnego zainstalowania go sprawia, że ​​jest on bardziej niż dostępny, nawet jeśli musimy poświęcić kilka minut na oglądanie ogłoszeń. W każdym razie, jeśli chcemy, możemy ponieść wydatek, aby wrażenia muzyczne na naszym telefonie były jeszcze lepsze.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Piano Tiles

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022

Piano Tiles o gra, w której celem gracza jest dotknięcie czarnych płytek, gdy pojawiają się one z góry ekranu, unikając przy tym białych płytek. Po dotknięciu każdej czarnej płytki gra wyemituje dźwięk fortepianu. W krótkim odstępie czasu tworzy słynne kompozycje i utwory. Jeśli gracz dotknie białej płytki, gracz straci grę i zostanie to zasygnalizowane przez nutę off-tune. Każdy pokonany poziom odblokowuje kolejne z nowymi piosenkami. Piosenką pierwszego poziomu jest Little Star.


Możesz zalogować się do swojego konta na Facebooku aby zapisać postęp w grze i udostępniać dane gdzide tylko chcesz na wielu urządzeniach.


Tryb Arcade Płytki na ekranie automatycznie się poruszają, a gracz musi nadążyć za tempem. Gra trwa do momentu, gdy jedna płytka zostanie pominięta pomiędzy nimi lub zostanie dotknięta biała płytka. Zawiera on szeroką gamę wariantów, z których wszystkie są w podobnym trybie znanym jako Arcade + Mode. 


Tryb Zen Istnieje określony limit czasu, a gracz może próbować nacisnąć jak najwięcej płytek, zanim skończy się czas. Podobnie jak w trybie klasycznym, ekran przesuwa się w tempie, w jakim naciskane są czarne płytki.


Tryb Rush
Ekran przewija się automatycznie, podobnie jak w trybie zręcznościowym. Prędkość przewijania stopniowo wzrasta, a gracz jest zmuszony do stukania płytek w stale rosnącym tempie. Gracz nieuchronnie przegrywa, w którym momencie gra ujawnia, ile płytek na sekundę był w stanie dotknąć. 


 Porady

- Nie klikaj na białe klawisze!

- Kliknij tylko te czarne w rytm muzyki

- Skup się i graj!
Za/Przeciw
Pros
- Prosta propozycja

- Stale aktualizowana lista piosenek

- Cotygodniowe i codzienne wyzwania

- Bezpłatne pobieranie
CONS
- Duża liczba reklam

- Problemy z synchronizacją użytkowników

- Zakupy w aplikacji

- Staje się powtarzalne

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Zostań mistrzem muzyki dzięki „Piano Tiles”

Zostań mistrzem muzyki dzięki „Piano Tiles”

Nagłówek

Piękno nowej aplikacji opracowanej przez Cheetah Technology leży w naszej dłoni. Teraz z telefonu komórkowego możesz rozświetlić swoją kreatywność, na ekranie zobaczysz wirtualne pianino, klawisze, które musisz nacisnąć, zapalą się i im lepiej to zrobisz, tym więcej zdobędziesz punktów i możliwości wygrania bonusów


Płytki fortepianowe wspomagają rozwój zdolności motorycznych u dzieci

Płytki fortepianowe wspomagają rozwój zdolności motorycznych u dzieci

Nagłówek

Prawidłowy rozwój ruchu ciała jest bardzo ważny, dziś istnieją aplikacje, które mogą pomóc rodzicom poprawić zdolności motoryczne swoich dzieci w domu. Tak jest w przypadku płytek fortepianowych, które pomagają maluchom poruszać rączkami, poprawiają też ich słuch i utrzymywanie rytmuWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje