Recenzję Portal 2
 Genialna, oryginalna i piękna gra. Valve znowu to robi 
 Portal 2 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
9.2
Rozgrywka (2/10)
Historia (9/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (6/10)
Przejrzeć

Studia Valve nie zawodzą. Mowa o jednym z najważniejszych twórców gier wideo w branży gier i aplikacji. Żaden tytuł, który wyszedł z ich produkcji, nie pozostawi wątpliwości, wręcz przeciwnie, wiemy, że zaprezentują nam jakąś zapadającą w pamięć pracę. Żeby wspomnieć o swoim największym sukcesie, są odpowiedzialni za Counter-Strike, jeden z tytułów, który zmienił historię rynku. Wydali także, od momentu powstania w 1996 roku, Half-Life 2, Team Fortress 2, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2 i Dota 2. Jak powiedzieliśmy, nie ma dostawy, która nie jest arcydziełem.

W 2011 roku wielu fanów nie mogło się doczekać wydania kolejnego niezapomnianego opracowania. Mowa o Portal 2. Gra jest kontynuacją niewielkiej części, która w 2007 roku była częścią The Orange Box, produktu, na który składały się Half-Life 2 i Team Fortress 2. Już wtedy proponowano rozwiązanie Zagadki w świecie sztucznej inteligencji zwróciły uwagę wyspecjalizowanych krytyków i graczy, stając się objawieniem i jedną z najlepszych gier tego roku. W obliczu takiego wydarzenia nie było innego wyjścia, jak tylko poczekać na solowy tytuł tajemniczych przygód Chell i GlaDos.

Granie w Portal 2 to doświadczenie, które można zrozumieć tylko po przejściu przez każdy poziom, zagadkę i zagadkę, które proponuje tytuł. Ustawiona w przyszłości zaawansowanej technologii, postawimy się w sytuacji młodej Chell i będziemy musieli rozwiązać zagadki, które są prezentowane na każdym poziomie. Testy przedstawia nam robot GlaDos, a my postaramy się rozwiązać wszystkie tajemnice Aperture Science. Wyzwania są bardzo dobrze zaprojektowane, a poziom trudności każdego z nich ma niezwykłą równowagę. Oznacza to, że nigdy nie napotkamy czegoś, co jest albo bardzo trudne, albo bardzo łatwe do rozwiązania.
Jeśli zastanawiasz się, jak grać w Portal 2, przygotuj się na wyjątkową przygodę. Będziesz musiał rozwiązywać różne misje poprzez tworzenie portali, które umożliwiają teleportację. Ta mechanika jest bardzo dobra, ponieważ rozwinie Twoje umiejętności i umiejętności zarówno jako gracza, jak i mentalnie. Będziesz musiał używać logiki i szerokiej gamy umiejętności fizycznych. Staniesz przed prawdziwym testem psychicznym. Na każdej mapie wyświetlane są różne typy obiektów, które pozwolą Ci skakać, przesuwać, przesuwać i uzyskiwać rozwiązanie.

Gra Valve jest dostępna na Playstation 3 i 4, Xbox One i Portal 2 można pobrać na komputery za pośrednictwem Steam. Chociaż grafika, muzyka i efekty dźwiękowe nie są tym, co może się najbardziej wyróżniać, należy powiedzieć, że głosy są najlepsze w tytule. Po pierwsze dlatego, że są przetłumaczone na wiele różnych języków, a po drugie, ponieważ dialogi są naprawdę bogate. Fabuła, historia i wydarzenia, które mają miejsce podczas tej futurystycznej przygody są zaskakujące i niezapomniane. Ma nawet jedno z najbardziej cenionych przez społeczność graczy i specjalistów zakończeń. Jednym z problemów, które napotykamy w tym momencie, jest to, że rozwiązując wszystkie zagadki, gracz nie będzie miał zbyt wielu opcji powtórki przygody. Nie ma zbyt wielu dodatkowych treści.

Jednak jedną z zalet Portal 2 jest to, że ma dostępny tryb współpracy. Tytuł posiada szereg misji i wyzwań, które pozwalają na rozwiązanie go dwóm graczom. Można to zrobić online i obsługuje możliwość gry cross-play. Chociaż nie jest ich zbyt wiele i mogliby nieco rozszerzyć historię, z pewnością są zadowoleni.

Portal 2 to pozycja obowiązkowa dla wszystkich graczy, którzy lubią dobre i zapadające w pamięć tytuły. To przesyłka, której nie może zabraknąć w Twojej kolekcji. Przez lata pozostaje jednym z niezapomnianych produktów Valve. Musisz użyć swojego umysłu i cieszyć się procesem, dopóki nie osiągniesz rozwiązania każdego poziomu, zagadki i zagadki. Chociaż istnieją pewne elementy do rozwiązania lub ulepszenia, takie jak prezentacja audiowizualna lub brak treści po zakończeniu doświadczenia, Portal 2 to gra, której nie możesz przegapić, jeśli jeszcze ci się nie podobała.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Portal 2

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo oryginalna propozycja.

- Rozgrywka, która rzuca wyzwanie naszym zdolnościom umysłowym.

- Dobre poczucie humoru.

- Możliwość gry na wielu platformach.

- Głosy dubbingowane w różnych językach z doskonałą jakością.

- Dobra historia.

- Jeden z klasyków swojej generacji.
CONS
- Nie ma możliwości odtworzenia go po rozwiązaniu całej zawartości.

- Można by dalej rozwijać tryb współpracy.

- Nie ma wielkiego dopracowania efektów dźwiękowych i muzyki.

- Grafika mogłaby być trochę lepsza.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Portal 2 pojawia się ponownie w Fall Guys

Portal 2 pojawia się ponownie w Fall Guys

Nagłówek

Jedna z najważniejszych postaci ostatnich lat wszechświata gier wideo powraca jako skórka w Fall Guys. P-Body, bohater Portal 2, będzie dostępny na rynku Fall Guys. Tytuł jest niespodzianką lata 2020 roku, a Portal 2 to jeden z klasyków ValveWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje