Recenzję ROBLOX
 W Roblox znajdziesz grę do budowania, myślenia i zabawy 
 ROBLOX recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.0
Rozgrywka (7/10)
Historia (10/10)
Grafika (2/10)
Muzyka (9/10)
Wybory (9/10)
Przejrzeć

ROBLOX to jedna z wielu gier, które docierają zarówno do App Store, jak i Google Play, z myślą o osiągnięciu wielkich sukcesów, gromadząc miliony graczy i będąc prawdziwą maszyną do robienia pieniędzy. Niewiele z nich to robi, ale bez wątpienia gra, którą dziś wam przedstawiamy, osiągnęła to w mgnienu oka. Liczba graczy, osiągnęła już 48 milionów aktywnych użytkowników.

Nazwana platformą wyobraźni przez jego twórców, w ROBLOX, możemy zbudować wszystko, co możemy sobie wyobrazić. Z dużej rezydencji, przechodząc przez tor Formuły 1 i do parku rozrywki. Każdy może go budować i zarządzać nim, jak chce, sam lub w towarzystwie swoich przyjaciół.

Każda konstrukcja stworzona przez użytkownika może być wykorzystywana nie tylko przez użytkownika, ale przez każdego, kto chce ją obejrzeć. Jedną z największych zalet ROBLOX jest to, że możemy wypróbować dowolną z tych konstrukcji, aby każdy świat stworzony przez użytkownika był przygodą dla innych. Na przykład, jeśli wyruszysz na budowę wielkiego drapacza chmur, każdy użytkownik, który cię odwiedza, może mieć możliwość cieszenia się przyjemnymi widokami z góry. Jeśli zdecydujesz się na tor wyścigów samochodowych, możesz mieć czas, aby zasiąść za kierownicą potężnego samochodu, aby wyruszyć na pełną prędkość.

Możesz pobrać Roblox za darmo, zakładając konto giełdowe, a jeśli chcesz kupić konto Premium, ale jeszcze go nie masz, powiedzmy, że decydujesz się na zakup premii za 9,99 USD. Oznacza to, że płacisz 9,99 USD miesięcznie, więc musisz płacić 9,99 USD miesięcznie. Powiedzmy, że dziś 28 marca Zakupy premium potrwają do 28 kwietnia. Tak działa Premium: zapłać 9,99 USD raz za miesiąc Premium, a następnie zostanie odnowiony na następny miesiąc i tak dalej. Oznacza to, że otrzymasz 1000 robux na miesiąc - tę kwotę otrzymasz raz w miesiącu

Będzie to trwało wiecznie, dopóki go nie anulujesz. Jeśli nie chcesz już Premium i zdecydowanie chcesz anulować i nie chcesz, aby odnawiał się automatycznie w przyszłym miesiącu, możesz przejść do Ustawień, a następnie kliknąć Płatności, a zobaczysz swój status członkostwa. Dlatego możesz kliknąć Anuluj odnowienie, co oznacza, że ​​nie zostanie odnowione w przyszłym miesiącu. Ale jeśli później zdecydujesz się ponownie kupić Premium (jeśli go anulujesz), możesz ponownie zaktualizować teraz, a gdy tylko wygasnie Premium, możesz go kupić ponownie. Tak więc premia trwa przez miesiąc, musisz płacić co miesiąc, więc co miesiąc musisz płacić premię, Roblox dostajesz tylko raz w miesiącu.

Odkąd nowy system poziomów pojawił się w ostatniej aktualizacji „Roblox break break”, wywołał wiele kontrowersji, a ludzie narzekali, że awansowanie jest czasem bardzo skomplikowane, więc dzisiaj nauczę cię kilku sztuczek dzięki czemu zdobywanie poziomów jest co najmniej o wiele wygodniejsze.

Awansowanie w Jailbreak jako przestępca jest bardziej skomplikowane, to prawda, że ​​jako policjant już awansujesz, a to sprawiło, że wielu ludzi chce teraz zostać policjantem, a także biwakują, aby móc aresztować wszystko, co mogą, a tym samym szybciej awansować.

To, co dzieje się jako przestępca, nie jest tym samym, ponieważ jedyne, co możesz zrobić, aby awansować, to kradzież, a czasami kradzieże nie są tak łatwe z tego prostego powodu, że powiem ci, że na serwerze jest wielu policjantów i jest wielu policjantów. tych, którzy obozują, by cię aresztować, znacznie trudniej jest ukraść i oczywiście znacznie trudniej jest awansować.

Nauczę cię sztuczki, która ułatwi ci życie w kategoriach przestępców, którzy mogą kraść w cichy sposób, bez przeszkód ze strony policji, jeśli grają na serwerach publicznych i kradną znacznie szybciej. W ten sposób awansują w bezpieczniejszy sposób.

Jeśli możesz założyć ciało Antro, które jest bezpłatne, polecam, aby mogli zrobić sztuczkę z muzeum, chcę wyjaśnić ci, jak bezpiecznie ukraść muzeum bez obozowania policji i przynajmniej upewnij się, że podczas kradzieży muzeum będziesz zdobądź, a zdobędziesz doświadczenie. Musimy wziąć pączki, a następnie ukraść cokolwiek to jest, ale z pączkami w ręku. Podczas gdy kradniemy obraz wydaje się, że kradnie to, co wziąłeś, oraz symbol, że rozładowuje się po zakończeniu kradzieży, musisz dać go w tej samej próbie zjedzenia pączków!

Co się stanie? Torba nie pojawia się, więc będziemy mogli wyjąć naszą broń, a torba nie będzie widoczna, chociaż nie oznacza to, że nie mamy pieniędzy. Dzięki tej sztuczce wybieramy strzelbę, którą mamy, w oknie stawiamy się w pierwszej osobie i patrzymy w górę, aby opuścić muzeum i wyszliśmy. Ponieważ policja będzie przed muzeum na froncie, możesz uciec bez przyłapania.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

ROBLOX

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022

„Robux” to nazwa wirtualnej waluty używanej w grze, tak jak ma to miejsce w innych podobnych grach. Chociaż gra jest całkowicie bezpłatna, możemy w niej dokonać zakupów akcesoriów, ulepszeń lub awatarów, dzięki tej wirtualnej walucie, aby przejść do przodu w grze nie musimy stać w oczekiwaniu.


Oznacza to oczywiście, że musimy być bardzo ostrożni podczas gry, zwłaszcza jeśli chcemy pozwolić najmłodszym graczom w domu grać na naszym urządzeniu mobilnym lub tablecie. Jest to jeden z negatywnych aspektów tej gry i wielu innych, które również zachęcają do ciągłego kupowania wirtualnych monet w celu ulepszenia gry.


Ponad 48 milionów aktywnych graczy dzisiaj podwyższa jakoś tej gry, ponieważ pozwoli nam to zawsze wchodzić w interakcje z ludźmi, naszym krajem i innymi oraz grać razem. Ponadto dzięki czatowi z grą możemy cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem, nie tylko budować wszystko, co chcemy, ale także cieszyć się z ludźmi takimi jak my.


Bez wątpienia, jeśli lubisz budować i gry, w których wyobraźnia nie ma ograniczeń, powinieneś teraz pobrać ROBLOX i zacząć cieszyć się. Lecz bądź bardzo ostrożny, jest bardzo uzależniający i w krótkim czasie nie będziesz w stanie przestać budować i marzyć o nowych wyzwaniach.


Gotowy, by zacząć cieszyć się ROBLOXEM?Porady

- „Ciesz się mocą wyobraźni i buduj każdą z tych rzeczy, które przychodzą ci do głowy”

- „Wszystko, co możesz wymyślić, może zostać zbudowane. Jeśli zamierzasz grać w ROBLOX, pamiętaj o tym.

- „Jest to gra, która nie zajmuje zbyt dużo miejsca i nie wymaga zbyt wielu zasobów z urządzenia mobilnego lub tabletu, aby można było grać na prawie każdym urządzeniu”
Za/Przeciw
Pros
- To naprawdę prosta gra, z której każdy może się cieszyć, nie napotykając zbyt wielu komplikacji

- Można ją pobrać całkowicie za darmo

- To nie ma końca, nie ma ograniczeń, bo wyobraźnia będzie naszym jedynym ograniczeniem

- Możesz grać ze znajomymi, ponieważ ma świetną społeczność
CONS
- Zintegrowane zakupy są wielką irytacją, zwłaszcza jeśli zamierzasz pozwolić ROBLOX grać na swoim urządzeniu mobilnym lub tablecie

- Brak konkretnych celów może z czasem doprowadzić Cię do nudy

- Czasami i jeśli nie masz smartfona lub tabletu ostatniej generacji, możesz zauważyć coś powolnego

- Niektóre poziomy są bardzo trudne do przejścia

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Roblox działa przeciwko koronawirusowi

Roblox działa przeciwko koronawirusowi

Aktualności

Nowe zjawisko tworzenia kooperatywnego dołącza do firm, które podejmują działania, by stawić czoła pandemii, która nęka świat od grudnia. Wraz z trzema innymi dużymi organizacjami Roblox będzie starał się zebrać 2 miliony dolarów poprzez sprzedaż przedmiotów w grze. Była to także jedna z platform, na której wydano koncert „One World: Together At Home”


Roblox zhakowany przez oszustwo pracownicze

Roblox zhakowany przez oszustwo pracownicze

Aktualności

Osobie udało się uzyskać dostęp do dużej ilości informacji o użytkowniku po przekupieniu członka platformy. Atakujący uzyskał dostęp do panelu sterowania graczy, w którym mógł uzyskać i modyfikować hasła, przeglądać informacje o wiadomościach e-mail, a nawet sprzedawać przedmioty z zaangażowanych profili


Nieokiełznany wzrost Roblox

Nieokiełznany wzrost Roblox

Aktualności

Społeczność wirtualna zorientowana na tworzenie jest jedną z tych, która najbardziej wzrosła w marcu i kwietniu. Ten wzrost zysków i liczby użytkowników potwierdza rosnące zachowanie, które przyniosło od 2019 r. Gra, która chce konkurować z Minecraftem, w dużej mierze dzieci, przyciąga także społeczność programistów, którzy dzięki swoim wynalazkom mogą uzyskać korzyści finansowe


Nowe problemy w bezpieczeństwie Roblox

Nowe problemy w bezpieczeństwie Roblox

Nagłówek

Gra w otwartym świecie znów atakuje twoje bezpieczeństwo. Roblox bierze udział w skandalu związanym z wyborami w Stanach Zjednoczonych, a ponadto ujawniono dane i hasła wielu osób. Amerykański wyścig prezydencki jest bardzo trudny. Zajmowanie najwyższego stanowiska kierowniczego w jednym z najważniejszych krajów nie jest drobną sprawą. Republikanin Donald Trump szuka reelekcji, a jego kampania dotarła do nieoczekiwanych miejsc. Setki graczy Roblox było zaskoczonych, gdy znaleźli propagandę dla obecnego prezydenta na swoich profilach. Hakerzy, którzy przeprowadzili atak w celu promowania kandydatury Trumpa, byli odpowiedzialni za modyfikacje wprowadzające przedmioty, ubrania i elementy reprezentujące partię republikańską. Rozpowszechniają również wiadomości z profili ofiar, które zachęcają do głosowania na magnata milionera i „Make America Great Again”


Kontrola rodzicielska w Roblox

Kontrola rodzicielska w Roblox

Nagłówek

Przypadek kosztu ponownego ożywienia debaty na temat środków ostrożności, które rodzice muszą podjąć, aby uregulować dostęp dzieci do zakupów online. 11-letnia dziewczyna wydała prawie 6000 USD na Roblox bez zezwolenia. Wydarzenie miało miejsce między Steve'em Cummingiem i jego córką. Cumming upoważnił dziewczynę do dokonania niewielkiej transakcji na Robloxie, a dane karty kredytowej zostały zapisane. Po pewnym czasie mężczyzna, przeglądając ruchy na swoich kontach bankowych, odkrył szereg niewielkich wydatków w wysokości od 1 do 10 USD, które wyniosły prawie 6000 USD. Chociaż na początku myślał, że padł ofiarą rabunku, później odkrył, że były to zakupy dziewczyny w Roblox. Od firmy zwrócili pieniądze, ale fakt ożywił dyskusję na temat dostępu do transakcji, które mają dzieci


Wonder Woman w Roblox

Wonder Woman w Roblox

Nagłówek

Roblox stara się pozostać jednym z najpopularniejszych tytułów. Aby zachować swoich graczy dzięki nowej i zaktualizowanej zawartości, zawiera jedną z ikonicznych postaci ze świata superbohaterów. Wonder Woman będzie miała przygody z ekskluzywnymi nagrodami. Możesz trenować na wyspie, na której urodziła się postać i uzyskać dostęp do specjalnego wyposażeniaWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje