Recenzję SandBox
 Zrelaksuj się i odkryj świat rysowania za pomocą pikseli 
 SandBox recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.9
Rozgrywka (8/10)
Historia (3/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (4/10)
Przejrzeć

Nasze urządzenia mobilne towarzyszą nam praktycznie przez cały dzień. W ciągu wielu godzin rutyny każdej osoby mogą pojawiać się momenty bardziej napięte niż inne. W takich chwilach warto poprosić o katalog gier i aplikacji naszego telefonu. Posiadanie aplikacji do kolorowania może pomóc nam się zrelaksować i poprawić koncentrację.
Aplikacja Sandbox umożliwia kolorowanie według numerów w erze cyfrowej, oferując kolorowe strony na urządzenia mobilne. Kolorowanie piaskownicy daje użytkownikom możliwość malowania grafiki opartej na pikselach za pomocą liczb, aby poprowadzić ich przez różne i urocze motywy.

Kwalifikujący się dla użytkowników w wieku co najmniej czterech lat, Sandbox Coloring można pobrać bezpłatnie i oferuje szereg elementów do robienia zakupów w aplikacji.
Gra Sandbox Coloring to aplikacja do kolorowania, która przedstawia zakodowane kolorami czarno-białe obrazy i liczby, które użytkownicy wypełniają piksel po pikselu. Po pobraniu aplikacji Sandbox Coloring otwiera się w galerii obrazów w skali szarości, które użytkownicy mogą przewijać, aby wybrać stronę do wypełnienia kolorami, które chcą wypełnić.

W przeciwieństwie do innych usług, które generalnie oferują prostsze strony i projekty do malowania, jeśli otrzymasz bezpłatną wersję, wydaje się, że nie ma żadnej różnicy za bezpłatną zamiast płatną opcją w Sandbox Coloring, niektóre projekty są nawet rozpoznawane postacie.

Gdy użytkownik Sandbox Coloring wybierze stronę do kolorowania, z którą chce pracować, po prostu stuknij ją i otwórz na nowym ekranie. U dołu strony w kolorze znajdują się kółka w różnych kolorach.

Strony do malowania są wyświetlane w skali szarości, dopóki nie zostaną „pokolorowane” lub wypełnione. Gdy użytkownik jest gotowy do rozpoczęcia, musi powiększyć widok, aby zobaczyć liczby, piksel po pikselu.
Aby rozpocząć malowanie, ludzie muszą dotknąć i wybrać kolor, od którego chcą zacząć, a następnie kliknąć pola lub piksele o odpowiedniej liczbie. Po wybraniu koloru na klawiszu odpowiednie liczby na obrazie stają się ciemniejsze na szaro, aby lepiej kierować użytkowników.

Sandbox oferuje nam świetną darmową grę, która podejmuje typową grafikę i design typowy dla lat 80. Będzie można szczegółowo pokolorować piksele o dużej różnorodności i bogatą bibliotekę treści. Wśród projektów są czapki, zwierzęta, koty, owoce. Ponadto platforma ma jedną z rozbudowaną funkcją wyszukiwania za pomocą ładnego magicznego przycisku, który znajdzie najlepszą sugerowaną treść dla każdej osoby.

Gdy już będziesz mieć wszystkie ulubione projekty, które najbardziej Ci się podobają, będziesz mieć możliwość generowania i zapisywania niestandardowych kolekcji. Utrzymuj porządek i ranking całej swojej mobilnej galerii sztuki.
Jeśli jesteśmy bardzo kreatywną osobą, możemy stworzyć własne modele do kolorowania pikseli, a także wybrać obraz z galerii zdjęć naszego telefonu komórkowego, aby przekształcić go w figurę do wypełnienia.

Kolejną zaletą Sandbox jest to, że aplikacja stworzona przez Grigorkina ma wiele zalet dla wszystkich członków rodziny. Choć może pomóc starszym w odprężeniu, to dla najmłodszych przebywających w domu jest doskonałą propozycją na zabawę i aktywny udział w malowaniu. Jest to bezpieczna, prosta i zdrowa aplikacja, która utrzymuje aktywność użytkownika. Zarówno nauczyciele, jak i specjaliści od dzieci potwierdzili, że Sandbox współpracuje w rozwoju umiejętności fizycznych dzieci oraz w nauce rozpoznawania liczb, kolorów i ogólnie czytania. Gra w kolorowanie jest dostępna bezpłatnie i oferuje członkostwo, aby uzyskać dostęp do większej ilości treści. Może być wypłacane co tydzień lub co roku.

Wiele dzisiejszych platform rozrywkowych opiera się na grach akcji lub grach zawierających przemoc. Sandbox zmienia tę tradycję i proponuje dydaktyczną, kolorową i prostą alternatywę, która zaprasza wszystkich członków rodziny do udziału w chwili prostoty pełnej kolorów. Pobranie aplikacji stworzonej przez Grigorkina będzie korzystne dla każdego.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

SandBox

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022

Aplikacja Kolorowanie piaskownicy sprawia, że ​​kolorowanie jest niezawodne, eliminując potrzebę skanowania setek małych pudełek, aby upewnić się, że wszystkie kolory zostały użyte.


Czy piaskownica - kolor po numerach jest bezpieczna dla moich dzieci?


Ważne jest, aby pamiętać, że starsi użytkownicy mogą być sfrustrowani, ponieważ kolorowanie galerii stron nie oddziela bezpłatnych zdjęć od tych, które wymagają podpisu aplikacji. Kolorowanie stron z małym symbolem serca w prawym dolnym rogu oznacza, że ​​są to obrazy premium i wymagają podpisu, aby je wypełnić.

Powiedziawszy to, rodzice z przyjemnością zauważą, że dostępnych jest wiele wspaniałych zdjęć do kolorowania, bez konieczności zakupu planu podpisu. Jednak wszystkie podpisy są domyślnie ustawione na automatyczne odnawianie, więc rodzice powinni zwracać szczególną uwagę na ustawienia rejestracji.

Rodzice docenią fakt, że aplikacja Coloring Sandbox może być odtwarzana w trybie offline, dzięki czemu użytkownicy mogą grać w dowolnym miejscu i czasie.


Ta aplikacja jest bezpieczna dla dzieci, a rodzice mogą czuć się pewnie, pozwalając dzieciom w każdym wieku grać w aplikację Sandbox Coloring, zwłaszcza przy braku reklam. Aplikacja Sandbox Coloring przenosi kolory w epokę cyfrową, oferując kolorowe strony na urządzenia mobilne. Kolorowanie piaskownicy pozwala użytkownikom wklejać grafikę pikselową za pomocą podpisu opartego na liczbach, aby je prowadzić.Porady

- Szukaj wszystkiego, co chcesz, owoców, warg, gadżetów, kotów lub może łatwej sztuki. Przydatna funkcja wyszukiwania filtruje całą zawartość.

- Magic Round Button pomaga znaleźć podobną sztukę. Po prostu spróbuj i pokochasz to.

- Kolekcje dają możliwość zorganizowania całej sztuki w aplikacji.

- Tryb swobodnego rysowania pozwala ćwiczyć rysowanie pikseli. Zostanie zaprezentowana najlepsza sztuka.

- Zmień swoje zdjęcia w galerii na piksel. Żadne słowo nie jest potrzebne.
Za/Przeciw
Pros
- Pomaga się zrelaksować.

- Podejmij stary styl pop-artu.

- Jest wolne.

- Współpracuj w rozwoju zdolności motorycznych i poznawczych.
CONS
- Zawiodłeś w zabezpieczeniach.

- Jest to dość ciężka aplikacja, więc będzie wymagać dostępnej pamięci.

- Zakupy w aplikacji.

- To stwarza pewne problemy w zapisywaniu postępów.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Kolorowanie za pomocą Sandbox pomoże ci w kwarantannie

Kolorowanie za pomocą Sandbox pomoże ci w kwarantannie

Aktualności

Aplikacja stworzona przez Alexeya Grigorkina jest jedną z najpopularniejszych wśród rodzin. Sandbox Pixel Coloring jest jednym z programów, które mogą skutecznie współpracować, aby stawić czoła sytuacji, która wywołała pandemię koronawirusa. Z dydaktyczną i prostą propozycją, jednym z najlepszych sposobów spędzania godzin w zamknięciu


Sandbox oparta jest na klasycznej sztuce

Sandbox oparta jest na klasycznej sztuce

Nagłówek

W kontekście, w którym gry wyróżniają się świetną jakością grafiki, tytuł taki jak Sandbox Pixel Coloring jest ważną nowością. Propozycja Aleksieja Grigorkina wykorzystuje estetykę, która przypomina produkcje pierwszych gier wideo. Jego prosty i bezpośredni styl jest wielkim sukcesem dla dorosłych i dzieci


Użytkownicy piaskownicy proszeni są o kontrolowanie swoich telefonów komórkowych

Użytkownicy piaskownicy proszeni są o kontrolowanie swoich telefonów komórkowych

Nagłówek

Bezpieczeństwo mobilne jest bardzo istotnym tematem. Wiele organizacji prowadzi ciągłe badania mające na celu zapewnienie ludziom bezpieczeństwa. Aplikacja Sandbox Pixel Coloring jest częścią nowej listy niebezpiecznych programów. Wszyscy, którzy go mają, powinni sprawdzić swoje profile, aby upewnić się, że nie zostali zaatakowani


Najlepsze mobilne gry kolorowanki

Najlepsze mobilne gry kolorowanki

Nagłówek

Aplikacje mobilne pomagają rozłączyć i opróżnić umysł, w tym typie możemy znaleźć gry do malowania. W przeciwieństwie do innych typów, nie dążą one do osiągnięcia wyższego wyniku lub dotarcia do końca i uratowania księżniczki. Jego funkcją jest przede wszystkim zabarwienie telefonu komórkowego kolorem. Na początku możesz pomyśleć, że są przeznaczone dla najmłodszych, ale nic poza rzeczywistością, są przeznaczone dla tych dorosłych, którzy chcą się zrelaksować. W nich znajduje się kilka ilustracji, wiele kolorów, a dynamika jest prosta, malując tę ​​ilustrację. Pokażemy Ci najbardziej znany. Colorfy. Pozwala dostosować szkic i jest jednym z najczęściej pobieranych. Kolorowanie pikseli piaskownicy. Jest wygodniejszy w użyciu, wypełniając kropki odpowiednim tonem. Kolorowanka dla mnie. Bardzo podobny do Colorfly, ale bardziej rozwinięty, daje możliwość wyboru pomiędzy ponad 10 pędzlami


Korzyści płynące z grania w piaskownicy dla twojego umysłu

Korzyści płynące z grania w piaskownicy dla twojego umysłu

Nagłówek

Istnieją aplikacje mobilne, które w końcu znajdują inną funkcję niż te, dla których zostały pierwotnie utworzone. Wśród nich możemy znaleźć Sandbox Pixel Coloring, który pozwala nam pokolorować w świecie pikseli. W nim musisz pokolorować punkt po punkcie, w odpowiednim tonie, różne ilustracje. Jest to program dla całej rodziny i przełamuje barierę rozrywki. W dziedzinie edukacji dzieci uczą się liczyć podstawowe liczby i posługiwać się legendą. Eksperci podkreślają, że praca nad umiejętnościami motorycznymi najmłodszych może być korzystna. Ale to nie tylko dla nich, korzyści płynące z arterapii są liczne i dobrze wiadomo, że malowanie zmniejsza stres, chociaż nie zawsze łatwo jest mieć pod ręką coś do wypełnienia kolorem. W przypadku tego rodzaju aplikacji jest to tak proste, jak wybranie projektu i zwolnienie pędzli


Sandbox poprawia wrażenia na Androida

Sandbox poprawia wrażenia na Androida

Nagłówek

Jednym z ulubionych zajęć dorosłych i dzieci jest rysowanie. Tworzenie kreacji na telefony z Androidem może być nieco skomplikowane. Na szczęście dla tych, którzy mają duszę artystów, jest Sandbox Pixel Coloring. Bardzo prosta i zabawna aplikacja, która zabierze użytkownika do malowania i uzyskiwania swoich ulubionych zdjęć. Można go pobrać za darmoWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje