Recenzja SPIDER-MAN

Zaktualizowano 10.08.2020

Czy lubisz Spidermana w filmie? Czy próbowałeś w grze? Zdobądź i ciesz się wszystkim, co oferuje ta gra. Niesamowita gra wysokiej jakości. Co najważniejsze, gra nawiązuje do oryginalnego skryptu z filmu, który jest tak autentyczny. Prawdopodobnie najlepsza gra Spiderman, w którą możesz grać na swojej PlayStation


Nasza ocena (8.2)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Insomniac Games
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Spider-Man to gra przygodowa z perspektywy trzeciej osoby osadzona w Nowym Jorku. Opiera się na popularnym superbohaterze z redakcji Marvel Comics.

 

Historia spidermana zaczyna się, gdy młody Peter Parker został ugryziony przez radioaktywnego pająka w szkole średniej, ukąszenie pająka doprowadziło go do rozwinięcia umiejętności podobnych do umiejętności pajęczaka. W ten sposób Piotr zyskał siłę, szybkość i zdolność wspinania się po ścianach, a także niezwykły zmysł, który ostrzegał go przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Dla tragicznej śmierci wuja Bena Piotr rozpoczął walkę ze złem jako Niesamowity Spiderman. Twój opór i nadludzkie siły fizyczne również dają ci bardzo szybki czynnik uzdrawiający. Podczas piekła Spider-Man został poważnie ranny przez demoniczną manifestację i kilka godzin później rany zostały uleczone. Oparł się dawkom zdolnym zabić kogokolwiek innego, będąc w stanie przeciwdziałać jego skutkom w ciągu zaledwie kilku chwil. Kiedy Vulture (James Natale) wrzucił kwas w twarz Spider-Mana, kwas przeniknął przez jego maskę bezpośrednio uszkadzając jego oczy, pozostawiając go ślepym, ale jego czynnik leczniczy pozwolił mu uleczyć wszystkie zadane obrażenia i całkowicie odzyskać wzrok .


Jest to pierwsza licencjonowana gra wideo opracowana przez INSOMNIAC, a jej międzynarodowa premiera odbyła się 7 września 2018 r. Gra otrzymała pozytywne recenzje od analityków gier wideo do tego stopnia, że ​​uznano ją za jedną z najlepszych gier wideo superbohaterów w historii. Najbardziej chwalone były jego rozgrywka, w szczególności jego system walki i przewijanie pajęczynami, poziom graficzny, historia i ścieżka dźwiękowa.

Spiderman Powers

Komunikacja: Większość z nas doskonale zna wszystkie zalety i wady naszego przyjaznego sąsiada Spidermana. Ma wspaniałą moc komunikowania się z pająkami, ta umiejętność, chociaż w dużych obszarach prehistorycznych w dżungli nie jest to wielka sprawa, czy możesz sobie wyobrazić, że masz 50 gigantycznych pająków na swoją korzyść i kontrolę?

Promieniowanie: Ludzie jako tacy mają sporo słabych punktów, jednym z najbardziej znanych w latach 40. był kontakt promieniowania z naszym ciałem, bardzo niewielu wie o spydee, że jest całkowicie odporny na to, ponieważ pająk ugryzł go, był radioaktywny i ostatecznie doprowadził go do poznania wszystkich mocy, które już znamy.

Noktowizor: nie tylko pomógł ci walczyć w ciemności, ale także pomógł ci lepiej postrzegać swój pajęczak w trudnych czasach.

Niezwykła siła: wszyscy znamy wielkie osiągnięcia i wyczyny, które osiągnął nasz przyjazny szpieg, a momentami przychodzimy nie tylko po to, by zobaczyć maksimum jego możliwości w pracy, jak w filmach, które nie tylko wycofują ruch pociągu siłą twoje nogi i stopy.

W analizie wiemy, że Spiderman jest bardzo silny, bardziej niż ludzie, jeśli cenią tę jakość, dochodząc do wniosku, że mógłby nawet unieść Hulka jedną ręką, ponieważ jeśli zaproponuje to i będzie koncentrował swoje umiejętności na zewnątrz, może unieść do stu razy większej niż moja waga, na przykład przy okazji, gdy podniósł na plecach 100 ton, podnosząc budynek, jakby nic się nie wydarzyło.

Szybkość to kolejna z niezbyt częstych cech, o których wspominał Spiderman. Jest to ogromny metabolizm pod względem kondycji fizycznej, nigdy nie mógłby być bardzo gruby lub bardzo chudy, utrzymując swoje ciało w najlepszym stanie, zgodnie z idealną cerą. Alkohol z drugiej strony jako środek uspokajający i niektóre trucizny są całkowicie nieważne dla twojego ciała. Peter musiałby dużo tego spożyć, aby wytworzyć coś bezpośredniego, możemy również odłożyć choroby, takie jak rak lub dowolny rodzaj wirusa, ponieważ szybkość jego komórek zabiłaby którąkolwiek z nich.

Przeczucia w wieloświecie cudownych komiksów, wiemy coś, co nazywa się pajęczyną życia i przeznaczenia, wszystkie postacie z umiejętnościami pajęczaków zachowują swoje moce dzięki tej sieci, która zarządza nim, jest głównym tkaczem, linia ta może być interweniowana przez kilku istoty takie jak Madame Web, które mogłyby połączyć się z tą siatką, aby zapobiec przyszłości Petera Parkera, jednak innym razem ten sam pająk przyniósł stabilność w jego głowie, ponieważ zarówno moc wyzwoliła małe poziomy halucynacji, ale z obietnicą widzenia co dzieje się trochę w przyszłość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym ulubionym pająku, pobierz Spiderman, który na pewno Ci się spodoba!


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Insomniac Games
Sponsored Link

Gra opowiada całkowicie oryginalną historię Spider-Mana, która nie jest połączona z poprzednimi filmami ani komiksami. Obejmuje zarówno aspekty postaci, zarówno Petera Parkera, jak i Spider-Mana, a także prezentuje go w bardziej doświadczonym aspekcie. Podczas opowieści Spider-Man musi stawić czoła wielu sławnym wrogom, takim jak Mr. Negative, Electro, Vulture, Rhino i Scorpion. Innym słynnym bohaterem komiksu, który pojawia się w grze, jest Miles Morales, młody człowiek, który nosi kostium Spidermana w jednym z wszechświatów, w którym umiera Peter Parker. Jednak Insomniac potwierdził, że Morales nie zmierzy się z superbohaterem i że historia gry skupi się wyłącznie na Peterze Parkerze.


Gracz kontroluje głównie Spider-Mana na papierze superbohatera, choć w pewnych momentach może grać z Peterem jako cywilem, a z Mary Jane w sytuacjach infiltracji. Gra oferuje zróżnicowany system walki, który pozwala Spider-Manowi wykonywać kombinacje oszustw, zarówno na ziemi, jak iw powietrzu, aby używać elementów otoczenia i podejmować zdecydowane ruchy w celu pokonania wrogów.


Dodatkowo ma swój sens pajęczaka, umiejętność ostrzegającą przed niebezpieczeństwami, pozwalającą na reagowanie, unikanie i obronę. Ma szereg gadżetów, takich jak dron, który uruchamia elektryczne pajęcze sieci i służy jako rozrywki, bomby, które eksplodują i wysyłają pajęczyny do pobliskich wrogów, pozostawiając ich niezdolnych na kilka chwil, lub min, które przyczepiają je do ścian lub podłóg.Porady

- Szybka naprawa wież bezpieczeństwa;
- Ćwicz podstawy walki;
- Umiejętności walki skoncentrowane na wrogu;
- OK, jeśli kręcisz się i fajnie i ESSENTIAL;
- Spacer po mieście;
- Szukaj wyzwań;
- Wiele odniesień.

Za/Przeciw
Pros
- Nowa rozrywka

- Płynna grafika

- Ma dobry głos aktorski

- Otwarty świat
CONS
- Konieczne jest kupienie zestawu

- Dla niektórych niewygodny moment kamery

- Brak animacji

- Sekwencje powtarzających się części

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

SPIDER-MAN

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Spider-Man powie, że jest obecny na PS5

Spider-Man powie, że jest obecny na PS5

Aktualności

Sony potwierdziło badania, które są częścią ekskluzywnej marki gier wideo. Wśród firm są osoby odpowiedzialne za Marvela Spider Mana. Japońska firma uważa, że ​​twórczość PlayStation Studios prowadzi tytuły na PS5. Również w sieci krążą pogłoski o drugiej części


Spider-Man Miles Morales otrzyma ulepszenia wizualne

Spider-Man Miles Morales otrzyma ulepszenia wizualne

Nagłówek

Nowa gra z tej sagi będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5 i zostanie wydana pod koniec 2020 roku. Insomniac Games potwierdziło, że będzie to możliwe dzięki zastosowaniu ray tracingu, będącej własnością sprzętu konsoli. Jednym z elementów do podkreślenia były kałuże, szczegół, który wywołał tyle kontrowersji w oryginalnej PS4


Oficjalna okładka gry Spider-Man Miles Morales

Oficjalna okładka gry Spider-Man Miles Morales

Nagłówek

Sony ujawnia więcej danych na temat pierwszego wydania na PlayStation 5, które rozszerzy świat Spider-Mana, który rozpoczął się w 2018 roku. W tej okładce możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał, bardzo podobny do poprzedniego, ze zmianą dominującego koloru. Jeśli chodzi o obraz, widzimy Milesa Moralesa w pozie w powietrzu z jego charakterystycznym gestem


Venom może być jednym z głównych bohaterów następnej gry Spider-Man

Venom może być jednym z głównych bohaterów następnej gry Spider-Man

Nagłówek

Użytkownik Reddit zapewnił, że gra pojawi się pod koniec roku na PlayStation 5. Byłby to Marvel's Spider-Man 2, który jest pod presją bycia prequelem jako bestseller. W tym wycieku mówi, że miałby Venoma, w którego zagrałby Harry Osborne, coś wyjątkowego do gry wideo


Oficjalne informacje o Spider-Man Miles Morales

Oficjalne informacje o Spider-Man Miles Morales

Nagłówek

Ogłoszenie firmy Sony dotyczące pojawienia się PlayStation 5 pozostawiło wiele wiadomości. Wśród filmów, które można było zobaczyć, fani znaleźli nową wersję Insomniac Games wokół postaci Spider-Mana. Furia obserwujących była tak intensywna, że ​​Brian Horton, dyrektor kreatywny amerykańskiej firmy, musiał wyjaśnić, jaki będzie tytuł PS5, Spider Man: Miles Morales. Wyjaśnienia zostały ujawnione na oficjalnym blogu PlayStation. Jedną z wątpliwości, które rozwiał kierownictwo, jest to, że nowy Spider-Man będzie zupełnie nowym produktem. Dlatego nie jest rozszerzeniem ani zawartością do pobrania wersji PS5, ponieważ została przetasowana. Ponadto, jak sugeruje tytuł, opowie historię o afroamerykańskiej postaci, która po raz pierwszy pojawiła się w 2011 roku


Spider-Man wciąż ma tajemnice

Spider-Man wciąż ma tajemnice

Nagłówek

Gra, którą Insomniac Games uruchomiła w 2018 roku, wciąż ma materiał, który może przynieść graczom. Spider-Man był sukcesem, zarówno w wersji początkowej, jak i dodatkowej zawartości do pobrania Miasto, które nigdy nie śpi. Wśród kluczy do wydarzenia opartego na superbohaterach Marvela jest duża liczba odniesień do uniwersum komiksów Spider-Mana, które ma tytuł, oraz duża liczba pisanek, które zawiera. Pisanki to elementy niespodzianki, które użytkownicy muszą odkryć podczas gry. Kiedy sądzono, że istnieją już w 100% kompletne przewodniki Spider-Mana na wszystkich portalach internetowych, użytkownik Reddita wniósł tajną nową animację w grze na PS4. Podczas gry po raz trzeci johnnyjohn22 napisał, że istnieje ukryta scena wideo, która jest aktywowana przez bieganie w kierunku schodów i wspinanie się do budynkuSzukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje