Recenzja Star Wars Jedi: Fallen Order

Zaktualizowano 10.08.2020

Star Wars Jedi: Fallen Order to przygodowa gra akcji, w którą grasz w trzeciej osobie. Gra została opracowana przez Respawn Entertainment i wydana przez Electronic Arts. Programiści udostępnili go dla systemów Windows, PlayStation 4 i Xbox One. To w końcu niesamowita gra Star Wars, nie z powodu reputacji serii Star Wars


Nasza ocena (5.0)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor :
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Star Wars Jedi: Fallen Order podąża za głównym bohaterem Calem Kestisem, Padawanem, który uciekł przed czystką Jedi i zapomniał prawie wszystkiego, w tym umiejętności jego Jedi. Odzyskasz te umiejętności i ich wspomnienia. Cal jest kontrolowany z perspektywy trzeciej osoby i do walki z wrogami używa swojego miecza świetlnego.

Najpierw musisz wybrać tryb trudności, po pierwsze jest naprawdę łatwy, po drugie jest grywalny i nie nudny, polecam go, ponieważ ostatni trzeci jest szalony i możesz go zniechęcić. Wszystko zaczyna się, gdy druga siostra, głowa Imperium, zabija przyjaciela Cala Praufa, a następnie Cal wyciąga miecz świetlny i historia zaczyna się rozwijać.

Podoba mi się, że kiedy zabijasz wrogów, zdobywasz doświadczenie i awansujesz swoją postać, możesz także ulepszyć lub zmienić laser jak szablę, zmieniając kolor, to trochę, ale sprawia, że ​​gra jest bardziej interesująca. Walka wygląda niesamowicie, jestem zakochany w tych kombinacjach, co możesz zrobić z mieczem świetlnym.

Wydaje się łatwe mieć miecz świetlny i zabijać wszystkich jednym uderzeniem, ale to nie do końca prawda. Wszystko zależy od czasu i myślę, że Respawn Entertainment wykonało tu fantastyczną robotę.

W trakcie gry znajdziesz na swojej mapie gwiazdkę, na której możesz wybrać, dokąd chcesz podróżować, eksploracja to dobra strona gry, podczas podróży i prawie wszystko, co masz droida, kim naprawdę może być? przydatne, możesz zhakować prawie wszystko. Droid nazywa się BD-1 i zakochasz się w nim.

Od dawna istnieje fantastyczna gra Gwiezdne Wojny. W końcu wydaje się, że może to być dobra gra wideo, nie tylko z powodu reputacji Star Wars. Z graficznego punktu widzenia gra wygląda świetnie, wokół jest wiele szczegółów, a niektóre filmy w zwolnionym tempie również wyglądają dobrze.

Główna historia zajmie ci około 17 godzin, możesz także wykonać dodatkowe misje, w których możesz zostać jeszcze pięć godzin. Jeśli jesteś fanem serii Star Wars, takiej jak ja, spodoba ci się. Historia wprowadza nowe postacie, których nie można spotkać w filmach.

Gra kosztuje 60 € i 70 € w wersji deluxe, edycja deluxe sortuje historię gry i mnóstwo skórek, dostaniesz także kilka rzeczy.

Upadłe przykazanie Jedi naciska wszystkie odpowiednie przyciski, by przeżyć przygodę w Gwiezdnych Wojnach. To remiks gatunkowy, który pokazuje walkę i eksplorację oświeconych ciemnych dusz oraz akcję i energię nieodkrytych, i okazuje się świetną opcją dla grywalnego powrotu Jedi.

Ta historia jest mroczna i całkowicie przesiąknięta traumą po pladze cesarza Zakonu Jedi, pięć lat wcześniej. Zarówno nasz młody imbirowy bohater Jedi, Calque Estes, jak i jego nowy mentor, Sir Junda, są określeni przez winnych, którzy przeżyli, i żałują tego, co musieli zrobić, aby uciec przed rozkazem 66.

 

Gwiezdne Wojny Jedi mogą być początkowo trudne. Zwłaszcza zarządzanie tłumem jest garstką. A jeśli mielibyśmy powiedzieć, że tutaj jest broń, która ułatwia tłumom, możesz dostać się wcześniej, niż pozwala historia. Mówimy o mieczu świetlnym Duoble.

Najszybszym i najtrudniejszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest to, że po skończeniu działalności w Bogano będziesz mógł podróżować na dwie planety. Są to Zeffo i Dathomir, istnieje opcjonalna planeta, której nie trzeba odwiedzać, ale jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby stawić czoła wielu wyzwaniom, możesz zdobyć Lighsaber wcześniej.

Jeśli chodzi o użycie tej broni, Twoim celem jest zmierzenie się z grupą wrogów. Jeśli jesteś otoczony, sprawdź je i zacznij je potrząsać.
Standardowy przycisk ataku inicjuje szybki atak, który może nawiązać kontakt z wrogami wokół korony, a także pomaga nie blokować wrogów. Możesz więc lepiej celować i regulować zamach oraz zabezpieczyć wrogów w najbardziej efektywny sposób. Ciężki atak Duetowego Lighsabera jest przydatny podczas walki z drużyną, a niektórzy potrzebują trochę dodatkowej mocy, która wystrzeliwuje słabszych wrogów wokół ciebie. Również nowe ataki na miecz świetlny Duo
 że twój potencjał kontroli tłumu jest odblokowany, gdy tylko go dostaniesz.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor :
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
- Fantastyczna historia

- Wiele szczegółów

- Dobra grafika

- Nowe oryginalne postacie
CONS
- Niektóre problemy z liczbą klatek na sekundę

- Niektóre tekstury są błędne

- Opóźnia się

- Mechanika walki może być frustrująca

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Star Wars Jedi: Fallen Order

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI


Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje