Recenzję Telling Lies
 Odkryj prawdę kryjącą się za tymi historiami z prawdziwymi ludźmi 
 Telling Lies recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.7
Rozgrywka (2/10)
Historia (8/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (10/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Kiedy pobierzesz Telling Lies, historia siedzi przed laptopem, który jest pełen tajnych filmów, na początku możesz być tak zdezorientowany, co robić, że nie wiesz nic o ludziach, którzy są na filmach. Filmy te są w większości monologami, takimi jak niektóre tajne wiadomości, które czasem mogą zająć 30 sekund, a kolejne 5 minut. Można również znaleźć losowe filmy, które nie mają dla ciebie sensu, ale mogą być również bardzo ważne. Telling Lies to niewątpliwie jedna z najbardziej oryginalnych ofert na rynku gier i aplikacji.

Grasz jako kobieta, która ma dostęp do tej bazy danych i próbujesz odkryć kłamstwo. Chodzi o kłamstwa, a większość filmów to kłamstwa, znajdziesz kilka filmów, które zostały usunięte, w tych filmach znajdziesz prawdę. Gra polega na sprawdzeniu bazy danych i szukaniu rzeczy, które nie pasują. Spotkasz cztery różne osoby, które nagrywały te rozmowy wideo.

Kiedy zaczniesz grać w grę, nie będziesz nic o nich wiedział, ale ostatecznie spotkasz się z nimi wstecz. Niesamowite sekrety, które odkryjesz, sprawiają, że gra czasami jest dramatyczna, czasem trochę trzymająca w napięciu, a czasem romantyczna komedia. Czas gry wynosi od 4 do 6 godzin, zależy to od twoich umiejętności. Mówienie kłamstw nie powinno być zabawne ani wygodne.

Musisz zniewolić się tym, mieć tajemniczą nierozwiązaną norę i zjeść. Możesz mieć pytania, takie jak kim są ludzie i gdzie są powiązania między tożsamościami, ale w końcu odkryjesz, że na każde pytanie prawdopodobnie masz odpowiedź. Na wirtualnym laptopie możesz także zmienić niektóre ustawienia gry, ale istnieje tylko możliwość zmiany głośności i włączenia lub wyłączenia napisów.

Twórcy dodali także gry w pasjansa do tego wirtualnego laptopa, aby był bardziej realistyczny. Ma również zeszyt, w którym możesz włożyć trochę wiedzy, którą odkrywasz, polecam dla ciebie, może to znacznie ułatwić grę, ponieważ nie musisz wracać do filmów i oglądać je raz po raz. Atmosfera jest nieco wroga, a to wprawia cię w dobry nastrój, poczujesz napięcie, co sprawia, że ​​gra nie jest nudna. Myślę, że ta gra nie jest dla wszystkich, musisz lubić takie gry, aby nie nudzić się po 30 minutach gry.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Telling Lies

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.02.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Musisz użyć mózgu

- Możesz zagrać w jedną noc

- Nie potrzebujesz wysokiej klasy komputera

- Bez wyraźnej treści
CONS
- czasami nudny

- Znajdziesz filmy, które nie mają sensu

- Ta gra nie jest dla wszystkich

- Bardzo podobny do Jej historii

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Zburz czwartą ścianę Telling Lies

Zburz czwartą ścianę Telling Lies

Nagłówek

Telling Lies jest tak samo przełomowy, jak jego poprzednik, Her Story, i ma wiele elementów, które sprawiają, że jest wyjątkowy. Sam Barlow jest jego twórcą i, jak sam mówi, sukces tego tytułu polega na badaniach, tworzeniu bardzo realnych postaci, co sprawia, że ​​użytkownik identyfikuje się i staje się jego częściąWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje