TrueMoney Wallet
Bezpieczny, niezawodny i łatwy w użyciu portfel elektroniczny
Pobierz TrueMoney Wallet recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.6
Rozgrywka (3/10)
Historia (9/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (4/10)

Portfel TrueMoney to najczęściej używany portfel elektroniczny, który pozwala bezpiecznie kupować z dowolnego typu urządzenia. Możesz dołączyć wszystkie swoje karty i nie będziesz musiał nosić przy sobie żadnych pieniędzy, dzięki tej aplikacji będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz.

Utworzony w 2003 roku przez True Corporation, w 2014 zreorganizowany jako AScend Group. Ta aplikacja jest najczęściej pobierana w Azji Południowo-Wschodniej, głównie w Tajlandii, będąc jedną z flagowych usług tego kraju. Znajdziesz tę aplikację do pobrania za darmo i jest dostępna na Androida i iOS.

Jest to ulubiona opcja turystów podczas wycieczek, stopniowo TrueMoney Wallet jest instalowana w większej liczbie krajów świata, ale w tej chwili jest dostępna tylko w kilku językach, możesz ją skonfigurować w wersji angielskiej.

TrueMoney Wallet ma również usługę Bill Pay w tym samym czasie i doładowania telefonów komórkowych, umożliwia zakupy w sklepach fizycznych i internetowych oraz łatwo doładować portfel w dowolnym momencie bez konieczności udawania się do banku.

Będąc częścią społeczności użytkowników, będziesz mieć codziennie dostęp do wszystkich ich specjalnych promocji, z niezliczonymi korzyściami w postaci True ID, TrueUs, TruePoint itp.

Tysiące sklepów współpracuje z TrueMoney Wallet, wśród nich znajdziemy główne marki, takie jak McDonald's, 7-Eleven itp., W których znajdziesz mnóstwo codziennych ofert do spożycia. Kupując w tych witrynach, gromadzisz TruePoint w swoim profilu i otrzymasz wiele innych nagród.

Jedną z najciekawszych opcji jest połączenie go z kontem Google Play Store lub App Store i pobieranie żądanych gier, książek, muzyki i aplikacji, i voila! Ponadto wszystkie dodatkowe gadżety będziesz mieć na wyciągnięcie ręki, dostać bilety na wydarzenia, wykupić płatną usługę lub zjeść obiad w restauracji bez użycia karty kredytowej.

Dzięki karcie debetowej oferowanej przez TrueMoney Wallet, zwanej WeCard, możesz kontrolować wydawane pieniądze i aktualizować przepływy pieniędzy. To wirtualna karta MasterCard, którą będą akceptować w miejscach, które na to pozwalają. Możesz kontrolować tę kartę z samej aplikacji i poprosić o spersonalizowanie jej danych.

Dzięki Portfelowi TrueMoney możesz zarządzać ponad 70 fakturami bez opłat, łatwo i bez komplikacji opłacać rachunki. Przelej pieniądze do swojego wirtualnego portfela i zapomnij o wszystkich wydatkach, bez papierkowej roboty. Jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi bankami i jest tak prosty, jak ich zeskanowanie i naciśnięcie przycisku Pay Bill. Będziesz musiał wprowadzić kod zabezpieczający, który dotrze do Twojego telefonu w postaci SMS-a i potwierdzi w aplikacji.

Jeśli zabraknie Ci danych, z TrueMoney Wallet dają Ci możliwość doładowania i automatycznego umieszczenia ich w telefonie i dalszego korzystania z nich do przeglądania Internetu. Możesz również przenieść inne konto, czy to z tego samego, czy z innego banku.

Portfel TrueMoney zapewnia swoim użytkownikom całkowitą pewność przy dokonywaniu zakupów, szyfruje wszystkie informacje i zapewnia najwyższą ochronę ich użytkowania. Korzystając z aplikacji będziesz miał kilka opcji płatności za zakupy: z samego portfela TrueMoney, łącząc kartę kredytową lub kupując offline.

System bezpieczeństwa TrueMoney Wallet wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić swoim użytkownikom najlepszą ochronę. Wykorzystuje system monitorowania, aby wiedzieć w czasie rzeczywistym, gdzie znajduje się karta. Jego celem jest zagwarantowanie, że wszystkie Twoje pieniądze i dane są zabezpieczone przed atakiem hakerów, więc będziesz spokojny i będziesz musiał się tylko martwić o zakup. Firma zbiera dane swoich klientów w celu weryfikacji ich tożsamości i ochrony prywatności Każdy zakup wykorzystuje dwuskładnikowy system uwierzytelniania.

Posiadanie portfela TrueMoney jest tak proste, jak pobranie aplikacji na telefon komórkowy, utworzenie konta i rozpoczęcie korzystania z jego zalet. Dzięki bardzo przejrzystemu interfejsowi znajdziesz najważniejsze przyciski, które pomogą użytkownikowi zarządzać pieniędzmi bez komplikacji. Ma swoje główne narzędzia na centralnej stronie w ustalony sposób, dzięki czemu przez cały czas możesz uzyskać dostęp do reszty bez żadnego problemu.

Portfel TrueMoney ma całodobową obsługę klienta, aby pomóc swoim użytkownikom w razie jakichkolwiek pytań. Z numerem telefonu, który Ci podają lub korzystając z czatu, który zawiera sama aplikacja.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : True Money Co
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- W jednej aplikacji znajdziesz wszystkie swoje pieniądze

- Łatwość zakupu

- Doładowania telefonów komórkowych są automatyczne

- Wielkie codzienne rabaty na marki
CONS
- Konieczne jest połączenie z Internetem

- Jest przetłumaczony na kilka języków

- Nie jest akceptowane we wszystkich witrynach

- Gromadzenie danych może być nadmierne
Kontynuuj pobieranie za darmo

TrueMoney Wallet

Uzyskaj ostatnią recenzję 19.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Portfel TrueMoney podpisuje ważną umowę

Portfel TrueMoney podpisuje ważną umowę

Nagłówek

Popularny w Azji portfel elektroniczny TrueMoney Wallet będzie miał większe możliwości płatności dzięki porozumieniu zawartemu z siecią Thunes. Ludzie będą mieć uprawnienia do dokonywania przelewów w ponad 100 krajach. Umowa jest ważna, ponieważ aplikacja stworzona w 2003 roku posiada rejestr ponad pięćdziesięciu milionów użytkownikówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje