Recenzję BIGO LIVE
 Sieć społecznościowa, w której możesz pokazać cały swój talent 
 BIGO LIVE recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
6.2
Rozkład (3/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (10/10)
Przejrzeć

Jeśli jeszcze go nie znasz, istnieje nowa sieć społecznościowa, dzięki której możesz pokazać cały swój talent. W towarzystwie przyjaznego dinozaura pojawia się BIGO LIVE, miejsce, w którym znajdziesz miliony ludzi o podobnych zainteresowaniach i gdzie możesz poznać nowych przyjaciół.

Opiera się na transmisji na żywo momentów jej użytkowników. Tego typu treści zyskują ostatnio na sile, są szeroko wykorzystywane w innych sieciach społecznościowych i przyciągają uwagę twórców, którzy postrzegają je jako sposób na nagłośnienie swoich talentów lub produktów. W związku z całym tym zainteresowaniem niezbędna była platforma, która skupi się tylko na tego typu publikacjach, dlatego aplikacja BIGO LIVE powstała, oferując odpowiedź na tę potrzebę zobaczenia na żywo i reżyserii tego, co robią nasi przyjaciele. .

Ich społeczność szybko się rozrosła, z ponad 500 milionami użytkowników na całym świecie, są dużą, bardzo aktywną społecznością, w której codziennie dzielą się swoimi chwilami szczęścia, kreatywności i entuzjazmu ze wszystkimi swoimi obserwatorami, czyniąc z nich część tych wszystkich chwil. Pobierz BIGO LIVE za darmo, znajdziesz go na urządzeniach z Android i iOS.

Chociaż zdecydowana większość publikacji, które znajdziesz, będzie dotyczyła gier wideo, jedną z największych zalet BIGO LIVE, która odróżnia ją od innych platform tego stylu, jest oddzielenie treści według kategorii. W ten sposób nie będziesz musiał się gubić w milionach codziennych publikacji na tematy, które Cię nie interesują, a kategoryzacja tematyczna znacznie ułatwia znalezienie zajęć, które chcesz zobaczyć.

Możesz także prowadzić grupowe rozmowy wideo, aby pozostać w kontakcie ze znajomymi, rodziną, a nawet obserwatorem. W ten sposób poznasz innych ludzi, a nawet przedstawisz ich reszcie swojej grupy obserwujących. Jest to bardzo przydatne narzędzie podczas organizowania wydarzeń, skupiając wszystkie wiadomości w jednej rozmowie i robiąc to twarzą w twarz, nawet poprzez wideo. Przeprowadzenie publicznej rozmowy wideo pomoże Ci zbliżyć się do tych, którzy Cię obserwują, nawiązać z nimi kontakt, sprawić, że dowiedzą się więcej o Tobie i stworzyć przestrzeń do debaty, w której każdy może wyrazić swój punkt widzenia na określony temat.

Twój talent może być również nagrodzony w tej sieci społecznościowej, gdy zobaczysz coś, co Ci się podoba i chcesz wesprzeć tę osobę, aby kontynuować jej pracę, możesz wysłać jej darowizny znane jako nasiona. Są one wymieniane na pieniądze, pomagając wielu artystom, którzy są w tej sieci społecznościowej, poświęcić się wyłącznie tworzeniu treści.

Dzięki bardzo przejrzystemu i minimalistycznemu interfejsowi, opanowanie BIGO LIVE jest bardzo łatwe. Będziesz musiał tylko zainstalować go na swoim urządzeniu mobilnym i utworzyć konto osobiste. Po wykonaniu tych dwóch kroków masz już do dyspozycji wszystkie zalety i korzyści oferowane przez tę platformę.

W każdej z treści możesz wchodzić w interakcje ze wszystkimi osobami, które oglądają lub uczestniczą, interakcja odbywa się w czasie rzeczywistym, więc będziesz musiał bardzo uważać, aby kontynuować rozmowę. BIGO LIVE to w pełni bezpieczna aplikacja, posiada szereg zakazów, które pozwalają na przeglądanie bez obaw. Wśród nich jest taki, który nie zezwala na brutalne lub wulgarne treści, nieletni nie mogą z niego korzystać, jeśli nie są do tego upoważnieni lub do transmisji pirackich filmów. Coś, co świadczy o zaangażowaniu firmy w uczynienie go miejscem spotkań do rozmów i wymiany, to fakt, że bez zgody BIGO LIVE nie będziesz w stanie promować innych marek lub produktów. Jeśli ktoś nie przestrzega zasad, użytkownik może zostać zablokowany lub bezpośrednio usunięty.

Za każdym razem, gdy wejdziesz do tej bezpłatnej aplikacji, na jej ekranie głównym znajdziesz publikacje na żywo, które są obecnie produkowane, oraz najnowsze publikacje, które już się zakończyły, ale które nadal możesz zobaczyć, aby niczego nie przegapić. Stwórz swój własny program i podziel się swoim talentem na swoim kreatywnym blogu wideo, na którym wszystkie osoby, które Cię lubią, mogą Cię śledzić i oglądać Twoje najnowsze kreacje.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

BIGO LIVE

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Możesz zarabiać pieniądze za swoje filmy.

- Zasady sprawiają, że jest to bardzo bezpieczne.

- Jest bardzo łatwy w użyciu.

- Zweryfikuj tożsamość, aby uniknąć kradzieży.
CONS
- Zawiera nieodpowiednie treści.

- Blokują konta bez sprawdzania reklamacji.

- Nasiona giną bez powodu.

- Nagrania na żywo mogą się nie udać.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje