Bezpłatne pobieranie recenzji BitLife
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF BitLife za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Foil Turning 3D

Foil Turning 3D

Foil Turning 3d to bezpłatna aplikacja opracowana przez Gismart, dostępna na Androida i iOS. Jest to gra, która poprawi Twoje kreatywne warunki, ponieważ daje wiele możliwości tworzenia przedmiotów z folii aluminiowej w zabawny, autentyczny i oryginalny sposób. Baw się także zabawnymi mini-grami.


Super Slime Simulator

Super Slime Simulator

Dzięki aplikacji Super Slime Simulator będziesz mógł grać tak, jak zwykłym szlamem, ale z wieloma innymi zaletami. Bez konieczności późniejszego czyszczenia, będziesz mieć do dyspozycji ogromną kolekcję z milionami kolorów i kształtów. Odblokuj wszystkie poziomy i graj w ich minigry.


Douyin

Douyin

Douyin to chińska krótka aplikacja wideo, która umożliwia edycję i udostępnianie ich za pośrednictwem konta. Jedną z najczęściej pobieranych na świecie, jest chińska wersja TikTok, pozwala na tworzenie 15-sekundowych filmów i interakcję z resztą społeczności użytkowników.


BitLife

BitLife

W symulatorze życia BitLife zobaczysz, jak Twoja postać rośnie od urodzenia do śmierci. W międzyczasie zdecydujesz między różnymi opcjami, które zostaną ci przedstawione w ważnych momentach, które sprawią, że określą swoje cechy osobowości, a te będą ewoluować ich historia w zależności od tych odpowiedzi, tworząc własne przeznaczenie.


Cyber Hunter

Cyber Hunter

Cyber ​​Hunter to jedna z nowych propozycji w dziedzinie Battle Royale. Grę NetEase Games można pobrać bezpłatnie i rozgrywa się w futurystycznym świecie. Jedną z nowości dodanych do tego typu dostarczania jest to, że przywiązuje wagę do eksploracji ogromnej mapy, którą przedstawia.


TextNow

TextNow

TextNow to jedna z najciekawszych alternatyw na rynku komunikacji z przyjaciółmi i rodziną. Pozwala uzyskać bezpłatną linię telefoniczną i jest to bardzo łatwe po zarejestrowaniu się. Oferuje wiele korzyści, a nawet ma subskrypcje, które oferują również zdalny zasięg sieci.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje